REA - Umyvadlo na desku Helen 42,5x42,5 zlatobílá REA-U6978
Kód: REA-U6978



Související produkty
Už jste unavení z obyčejných baterií pro umyvadlo, které neposkytují dostatečný komfort a estetický dojem? Pak zvažte umyvadlovou baterii REA-B8559 zlatou od značky REA. Tato...
Umyvadlový sifón 5/4" nového typu s moderním designem v chromovém provedení je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Sifon je vyroben z kvalitních materiálů a díky svému provedení...
Umyvadlový sifon 5/4"", DN32, bílá - jednoduchý a spolehlivý pomocník pro vaší koupelnu. Tento kvalitní sifon je vyrobený z odolného plastu v bílé barvě a je vhodný pro všechny...
Pochromovaná umyvadlová výpusť s click-clack systémem. Výpusť je s hranatou zátkou a je vyrobena z kvalitní pochromované mosazi.
Plastový pisoárový sifon STY-535-2 je nezbytným a praktickým doplňkem každého urinálu. Vyrobeno z velmi kvalitního materiálu s úpravou proti zanášení a usazování nečistot.
Hľadáte dokonalý sifón pre vaše umývadlo? Nezaváhajte a zvoľte náš umývadlový sifón 5/4"", odpad 32 mm, hranatý, zlato! Tento kvalitný a elegantný sifón je vyrobený z odolného...
Zkuste náš nový KING umyvadlový sifon 5/4"! Tento kvalitní sifon je vyroben z odolného materiálu ABS a disponuje chromovaným povrchem, který nejenže vypadá skvěle, ale také...
Umyvadlový sifon 5/4, odpad 32mm, kulatý, zlato mat je dokonalým doplňkem pro váš koupelnový interiér. Jeho elegantní kulatý design v kombinaci s matným zlatým odstínem zaručuje...
Detailní popis produktu
Umyvadlo na desku Rea Helen s jedinečným vzhledem a funkčností na nejvyšší úrovni. Pokud chcete vaší koupelně dát eleganci a snadné použití, umyvadlo Rea Helen je právě pro vás. Toto umyvadlo je vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky.
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | zlatobílá |
| Délka umyvadla: | 42,5 cm |
| Šířka umyvadla: | 42,5 cm |
| Výška umyvadla: | 160 cm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | ne |
| Přepadový otvor: | ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5902557358472 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ARTENA. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku TRANI. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez...
Luxusní a praktické skleněné umyvadlo na desku LEIDEN. Velmi oblíbené oválné linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo k položení na...
Umyvadlo CALEO na desku v tmavém mramorovém dekoru Carnico osloví všechny milovníky netradičního stylu. Rozměr 60×42 cm nabízí dostatek prostoru a zároveň působí subtilně....
FORMIGO betonové umyvadlo na desku je jedním z nejnovějších přírůstků v naší nabídce koupelnového vybavení. Vysoce kvalitní a moderní design tohoto umyvadla jej činí ideální...
Budete nadšení ze skvělého designu a kvality TARANT betonového umyvadla. Toto moderní umyvadlo v černém granitu vás zaujme svojí jedinečnou kombinací elegance a trvanlivosti. S...
BLOK kamenné umyvadlo na desku je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a nadčasový design pro svou koupelnu. Umyvadlo o rozměrech 55x37 cm je vyrobeno z kvalitního...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
