REA - Umyvadlo na desku perleťově bílá 37,5x51,5 REA-U0265
Kód: REA-U0265



Související produkty
Už jste unavení z neustálého boje s ucpaným odpadním potrubím? Pak je pro vás tu Umyvadlový sifon 5/4 s odpadem o průměru 32mm v elegantním chromovém provedení. S tímto...
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, zlato je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho moderní design v kombinaci se zlatou barvou dodá vašemu umývadlu elegantní vzhled....
Pochromovaná umyvadlová výpusť s click-clack systémem. Výpusť je s velkou zátkou a je vyrobena z kvalitní pochromované mosazi.
Objevte nový umyvadlový sifon 5/4 pro váš koupelnový dům. Tento moderní sifon je vyroben z kvalitního chromu a je vhodný pro odpad o průměru 32 mm. Jeho nízký design zajišťuje...
Detailní popis produktu
Umyvadlo je vyrobeno z nejkvalitnější bílé keramiky a má oválný, zvlněný tvar. Vysoce lesklý povrch ozdobí každý koupelnový interiér. Bude to skvělý doplněk pro milovníky nestandardních tvarů, přináší eleganci uspořádání koupelny doma i v kanceláři. Umyvadlo je přizpůsobeno pro montáž na desku nebo skříňku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí.
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | perleťově bílá |
| Šířka umyvadla: | 515 mm |
| Výška umyvadla: | 135 mm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Přepadový otvor: | Ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Baterie není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5902557356874 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ARTENA. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku TRANI. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez...
Luxusní a praktické skleněné umyvadlo na desku LEIDEN. Velmi oblíbené oválné linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo k položení na...
Umyvadlo CALEO na desku v tmavém mramorovém dekoru Carnico osloví všechny milovníky netradičního stylu. Rozměr 60×42 cm nabízí dostatek prostoru a zároveň působí subtilně....
FORMIGO betonové umyvadlo na desku je jedním z nejnovějších přírůstků v naší nabídce koupelnového vybavení. Vysoce kvalitní a moderní design tohoto umyvadla jej činí ideální...
Budete nadšení ze skvělého designu a kvality TARANT betonového umyvadla. Toto moderní umyvadlo v černém granitu vás zaujme svojí jedinečnou kombinací elegance a trvanlivosti. S...
BLOK kamenné umyvadlo na desku je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a nadčasový design pro svou koupelnu. Umyvadlo o rozměrech 55x37 cm je vyrobeno z kvalitního...
Nový KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm v bílé barvě s ExtraGlaze povrchem je ideální volbou pro váš koupelnový prostor. Jeho moderní design a rozměry 60x47cm ho dělají...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
