REA - Umyvadlo na desku Royal Gold REA-U4545
Kód: REA-U4545



Související produkty
REA - Umyvadlová baterie Foss BLACK Matt High REA-B5320 je tou správnou volbou pro vaši koupelnu! Tato moderní baterie v černém matném provedení vyniká nejen svým elegantním...
Umyvadlový sifon CHROM hranatý 32 5/4". Vyrobený z velmi kvalitní pochromované mosazi. Tato kombinace zajišťuje velmi dlouhou životnost a spolehlivost sifonu.
Nabízíme Vám špičkový sifon pro výlevku s nerezovou výpustí o průměru 80mm, který bude skvělým pomocníkem při každodenním používání. Sifon je vyroben z kvalitního nerezového...
Umyvadlový sifón 5/4" nového typu s moderním designem v chromovém provedení je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Sifon je vyroben z kvalitních materiálů a díky svému provedení...
Detailní popis produktu
Královské umyvadlo ZLATO vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, splní požadavky lidí, kteří si cení kvality.
Díky technice, při které byla vyrobena horní vrstva umyvadla, má každá položka dokonale hladkou povrchovou strukturu.
technické parametry
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | zlatý |
| Šířka umyvadla: | 605 mm |
| Hloubka umyvadla: | 360 mm |
| Výška umyvadla: | 160 mm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Přepadový otvor: | Ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5902557359868 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ARTENA. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku TRANI. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez...
Luxusní a praktické skleněné umyvadlo na desku LEIDEN. Velmi oblíbené oválné linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo k položení na...
Umyvadlo CALEO na desku v tmavém mramorovém dekoru Carnico osloví všechny milovníky netradičního stylu. Rozměr 60×42 cm nabízí dostatek prostoru a zároveň působí subtilně....
FORMIGO betonové umyvadlo na desku je jedním z nejnovějších přírůstků v naší nabídce koupelnového vybavení. Vysoce kvalitní a moderní design tohoto umyvadla jej činí ideální...
Budete nadšení ze skvělého designu a kvality TARANT betonového umyvadla. Toto moderní umyvadlo v černém granitu vás zaujme svojí jedinečnou kombinací elegance a trvanlivosti. S...
BLOK kamenné umyvadlo na desku je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a nadčasový design pro svou koupelnu. Umyvadlo o rozměrech 55x37 cm je vyrobeno z kvalitního...
Představujeme Vám novinku v naší nabídce - FORMIGO betonové umyvadlo na desku v měděné barvě. S elegantními rozměry 60x40cm přináší nejen praktičnost, ale také dokonalý...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
