REA - Umyvadlo na desku Sami Marble 36x36 bílá REA-U8703
Kód: REA-U8703



Související produkty
Hľadáte dokonalý sifón pre vaše umývadlo? Nezaváhajte a zvoľte náš umývadlový sifón 5/4"", odpad 32 mm, hranatý, zlato! Tento kvalitný a elegantný sifón je vyrobený z odolného...
Objevte nový umyvadlový sifon 5/4 pro váš koupelnový dům. Tento moderní sifon je vyroben z kvalitního chromu a je vhodný pro odpad o průměru 32 mm. Jeho nízký design zajišťuje...
Podívejte se na tento luxusní umyvadlový sifon od ROYAL FAMILY! Jedná se o vynikající volbu pro vaše koupelny, která zaručuje nejen skvělý design, ale i kvalitu. Umyvadlový...
Montáž bez starostí s MINITOTI umyvadlovým sifonem. Tento úžasný sifon s výstupem 5/4" a odpadem 32mm je ideálním doplňkem pro vaše koupelny a dřezové osvěžení. Jeho chromovaná...
Umyvadlový sifon CHROM trubkový 32 5/4". Vyrobený z velmi kvalitní pochromované mosazi. Tato kombinace zajišťuje velmi dlouhou životnost a spolehlivost sifonu.
Detailní popis produktu
Mimořádně funkční a moderní umyvadlo na desku Rea Sami Marble je přizpůsobeno pro montáž na desku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí.
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | bílá |
| Délka umyvadla: | 360 mm |
| Šířka umyvadla: | 360 mm |
| Výška umyvadla: | 115 mm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | ne |
| Přepadový otvor: | ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Baterie není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 5902557356621 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ARTENA. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku TRANI. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez...
Luxusní a praktické skleněné umyvadlo na desku LEIDEN. Velmi oblíbené oválné linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo k položení na...
Umyvadlo CALEO na desku v tmavém mramorovém dekoru Carnico osloví všechny milovníky netradičního stylu. Rozměr 60×42 cm nabízí dostatek prostoru a zároveň působí subtilně....
FORMIGO betonové umyvadlo na desku je jedním z nejnovějších přírůstků v naší nabídce koupelnového vybavení. Vysoce kvalitní a moderní design tohoto umyvadla jej činí ideální...
Budete nadšení ze skvělého designu a kvality TARANT betonového umyvadla. Toto moderní umyvadlo v černém granitu vás zaujme svojí jedinečnou kombinací elegance a trvanlivosti. S...
BLOK kamenné umyvadlo na desku je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a nadčasový design pro svou koupelnu. Umyvadlo o rozměrech 55x37 cm je vyrobeno z kvalitního...
Umyvadlo na desku NEYA, které jsou vyrobené ze syntetické pryskyřice se vyznačují průhledností materiálu a dokonale hladkým povrchem. Směs pryskyřice s vybranými pigmenty...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
