REA - Umyvadlová baterie KENT Chrom vysoká REA-B8011
Kód: REA-B8011



Související produkty
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Lynx DF72 Set je prodejní nabídkou, která obsahuje kvalitní a moderní umyvadlovou a vanovou baterii značky MEXEN/S. Tato kombinace umožní vytvořit perfektní harmonii vzhledu v...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Vanová nástěnná vodovodní baterie PRINCE P-10 STAR s přepínačem si získala své příznivce díky klasickému designu, časem prověřenou technologií a s technologií pro úsporu vody....
Vanová baterie UNO-10/K v bílé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této vanové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Kvalitní vanová baterie PIRA 02 od špičkového evropského výrobce. Jedním nákupem zajistíte všem co potřebujte k vaší vaně. Součástí balení vanové baterie je i příslušenství -...
Vysoká vanová baterie FONTI 08 od prvotřídního evropského výrobce vodovodních baterií. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící...
Detailní popis produktu
PopisPředstavujeme vám krásnou a extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na desku vedle umyvadla. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se čistí.
Technické specifikace
| Typ baterie: | Umyvadlo |
|---|---|
| Způsob montáže baterie: | pracovní deska |
| Materiál: | mosaz |
| Technologie lakování: | Galvanické pokovování |
| Barva: | Chrome |
| Povrchová úprava baterie: | chrom |
| Typ hlavy: | keramika - od Sedal |
| výška (mm) | 28 cm |
| Rozsah výtoku (mm) | 16 mm |
| Průměr připojení: | 3/8 palce |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5902557359448 |
| Dostupnost: | Skladem |
CERSANIT INVERTO je luxusní páková umyvadlová baterie, která se stane skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Její elegantní zlatý design společně se zlatou páčkou S951-299 je...
CERSANIT - Vysoká umyvadlová páková baterie VERSO je dokonalým doplňkem vaší koupelny. S tímto elegantním a moderním designem baterie si zaručeně zpříjemníte každodenní hygienu....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
