RETRO keramická sprchová vanička, čtverec 100x100x20cm, bílá
Kód: 134001



Související produkty
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Detailní popis produktu
Při instalaci vaniček je nutné nechat mezi vaničkou a obklady spáru, kterou vyplníte pružným tmelem (silikonem). Vanička nesmí být zabudována zcela napevno kvůli možným pohybům stavby. Tímto postupem předejdete jejímu možnému poškození. Podrobné instrukce viz návod.
- Ke keramické vaničce se hodí pouze sifony RETRO
- Rozměrová tolerance u sanitární keramiky je + 1%.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 60.21 kg |
| EAN: | 8034125974726 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1000 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Materiál: | Keramika |
| Průměr odpadu: | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna: | Profilovaný |
| Rozměr: | 100x100x20 cm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výška: | 200 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchová vanička VEXO MARBLE BÍLÁ, vyrobená z SMC materiálu, zaujme matnou úpravou v bílé barvě s efektem mramoru a jemnou strukturou, imitující přírodní mramor. V ceně vaničky...
Exkluzivní čtvercová sprchová vanička LAKA z litého mramoru. Povrch sprchové vaničky je opatřen protiskluzovou vrstvou, která výrazně zvyšuje bezpečnost sprchování. Sprchová...
Hlubší čtvercová sprchová vanička ARES. Vanička je vyrobena z prvotřídního sanitárního akrylátu pomocí nejmodernějších technologií. Vhodná pro standardní rozměry čtvercových...
Exkluzivní čtvercová sprchová vanička VENETS z litého mramoru a s hladkým povrchem. Sprchová vanička je neoddělitelnou součástí sprchového koutu. Její vzhled, funkčnost a...
Provedení těchto vaniček umožňuje jejich montáž přímo na podlahu, nebo zapuštění do podlahy. A díky tomu se vytvoří zcela bezbariérový přístup. V ceně vaničky je již krytka...
CERSANIT - Sprchová vanička TAKO 90x4, čtverec CW S204-010 je elegantní a praktickou volbou pro váš koupelnu. S čistými liniemi a moderním designem se tento produkt snadno sladí...
Keramická sprchová vanička, čtverec 90x90x2cm, agave mat je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a praktické řešení pro svou koupelnu. Díky svému čtvercovému tvaru se...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
