RETRO volně stojící vana 168x76,2x70cm, bílá, nohy chrom
Kód: 43368



Související produkty
RETRO vanová souprava je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí vrátit do minulosti a dopřát si pocit nostalgie ve své koupelně. Tato souprava je vhodná pro vnější instalaci a...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé, niklu a zlaté
ULTRASAN vanová baterie s připojením do podlahy přináší do vaší koupelny nejen moderní design v černé matně, ale také dokonalou funkčnost. Svého partnera nebo partnerku si na ni...
SEMA vanová baterie do podlahy, chrom je skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Tato elegantní baterie v chromovém provedení bude nejen praktickým prvkem, ale také skvěle doplní...
ULTRASAN vanová baterie s připojením do podlahy je ideální volbou pro každou moderně zařízenou koupelnu. Díky svému elegantnímu designu v černé matové barvě s chromovými detaily...
Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 102.76 kg |
| EAN: | 8590729016304 |
| Balení: | 3 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | bílá/nohy chrom |
| Délka: | 1680 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Litý mramor |
| Objem: | 210 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 168x76,2x70 cm |
| Šířka: | 762 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 700 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu v dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design....
Asymetrická volně stojící vana GOYA A-LINE se vyrábí v rozměrech 160 × 73 cm nebo 170 × 80 cm. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany...
Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící oválná vana MOYA v bílé lesklé barvě to dokáže perfektně kombinovat. Tato vana je vyrobena z velmi...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící oválná vana MOYA v bílé lesklé barvě to dokáže perfektně kombinovat. Tato vana je vyrobena z velmi...
Symetricky oválná volně stojící retro vana OLAYA v bílé barvě se vyrábí s kovovými ozdobnými nohami ve čtyřech barevných variantách (chrom, černá, bílá a zlatá barva). Krásná...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
