RITMO nástěnná sprchová baterie, chrom
Kód: RT011



Související produkty
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Čtvercový sprchový kout MODERN 185 vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který spolu s magnetickým dovíráním, zajistí jeho dokonalou těsnost....
čtvercový sprchový kout ANGOLO s exkluzivním systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Sprchový kout je osazen polystyrolovou výplní pro dokonalé...
Čtvercový sprchový kout MODERN 185 vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který spolu s magnetickým dovíráním, zajistí jeho dokonalou těsnost....
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 8590913947780 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 132 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Šířka: | 180 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 125 mm |
| Záruka: | 4 roky |
ICONIC nástěnná sprchová baterie je nejen elegantním doplňkem vaší koupelny, ale také praktickým a kvalitním pomocníkem pro váš každodenní sprchový rituál. Navrhnutá v moderním...
Oblíbené pákové baterie v chromu
Tato sprchová nástěnná baterie má pákové ovládání a je určená pro montáž na stěnu. Sprchové baterie Bauer jsou typické svými kulatými tvary a neurazí vkus žádného zákazníka.
Nemusíte hledat dál! Představujeme vám LATUS nástěnnou sprchovou baterii, která vaší koupelně dodá stylový vzhled a zároveň zajistí skvělé uživatelské zážitky. Tato elegantní...
TURSI nástěnná sprchová baterie, černá mat je ideální volbou pro moderní koupelny. Tato elegantní a vysoce kvalitní baterie v černém matném provedení okouzlí každého svým...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
