ROTA BLACK vanová zástěna otočná 750mm, čiré sklo
Kód: FB750



Související produkty
Nástěnná umyvadlová a vanová baterie Bruckner Baron v chromovém provedení s roztečí 100 mm je ideálním řešením pro rekonstrukce a specifické instalace, kde je vyžadována užší...
Oblíbené baterie v chromu s jednoduše padnoucím designem
Produkty, které potěší nejen vzhledem, ale především funkčností.
Vanová baterie UNO-10/K v černé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této vanové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Vanová nástěnná vodovodní baterie ULTRA U-10/K NEW CHROM se sklopným výtokovým ramínkem, který zároveň slouží jako přepínač. Baterie zaujme už na první pohled svým neobvyklým a...
Vanová nástěnná vodovodní baterie DELI-10 SW s otočným výtokovým ramínkem, představuje nadčasový design a kvalitu - navíc za příznivou cenu. Tato řada nabízí široký výběr...
Nástěnná vanová baterie ILLUSION z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení je příslušenství...
Vanová baterie PIRA 07 s tříotvorovou konstrukcí. Je určena pro montáž do okraje vany, případně do desky za vanou. Skládá se z ovládání pákové baterie, výtokového ramínka a...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.23 kg |
| EAN: | 8590913973208 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Šířka: | 750 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Luxusní vanová zástěna DUO SLIDE II s moderním hliníkovým rámem. Vanové zástěny do niky jsou výbornou volbou pro ty, kdo hledají kompromis mezi sprchou a vanou. Vysokou pevnost...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
