ROTA BLACK vanová zástěna skládací 900mm, čiré sklo
Kód: FB900



Související produkty
Nástěnná umyvadlová a vanová baterie Bruckner Baron v chromovém provedení s roztečí 100 mm je ideálním řešením pro rekonstrukce a specifické instalace, kde je vyžadována užší...
Oblíbené baterie v chromu s jednoduše padnoucím designem
Produkty, které potěší nejen vzhledem, ale především funkčností.
Nástěnná vanová baterie FONTI 05 z nabídky společnosti HOPA. Pokud hledáte baterii, která se jednoduše kombinuje s téměř všemi tvary. Našli jste tu pravou. Vanové baterie mají...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Vysoká vanová baterie ILLUSION I s výškou 1180 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte...
Vanová nástěnná vodovodní baterie UNO-10 s přepínačem sprchy a moderním designem nabízí výraznou flexibilitu při běžném používání. Vysoký výkon a dlouhou životnost zajistí velmi...
Vanová nástěnná vodovodní baterie ULTRA U-10/K NEW BLACK se sklopným výtokovým ramínkem, který zároveň slouží jako přepínač. Baterie zaujme už na první pohled svým neobvyklým a...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 21.5 kg |
| EAN: | 8590913973222 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Šířka: | 900 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 2 roky |
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Sprchová zástěna VASCA MAESTRO CENTRALE s exkluzivním rámovým systémem Skipper, zaručuje spolu s...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
