ROTA vanová zástěna otočná 650mm, čiré sklo
Kód: FA650



Související produkty
Nástěnná umyvadlová a vanová baterie Bruckner Baron v chromovém provedení s roztečí 100 mm je ideálním řešením pro rekonstrukce a specifické instalace, kde je vyžadována užší...
Oblíbené baterie v chromu s jednoduše padnoucím designem
Produkty, které potěší nejen vzhledem, ale především funkčností.
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Stojánková vanová baterie PIRA 03 z nabídky společnosti HOPA. Pokud hledáte baterii, která se jednoduše kombinuje s téměř všemi tvary, našli jste tu pravou. Vanové baterie mají...
Stojánková vanová baterie FONTI 03 z nabídky společnosti HOPA. Pokud hledáte baterii, která se jednoduše kombinuje s téměř všemi tvary, našli jste tu pravou. Vanové baterie mají...
Vysoká vanová baterie RETRO I s výškou 1150 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte...
Série Ginko - top v současném designu baterií
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.47 kg |
| EAN: | 8590913973178 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Šířka: | 650 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otevírání: | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 2 roky |
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA MAESTRO DUE s exluzivním systémem Skipper, který zaručuje odolnost vůči korozi,...
MEXEN/S - Velar Duo je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktickou vanovou zástěnu. Tato dvoukřídlá posuvná zástěna o rozměrech 140 x 150 cm se snadno instaluje...
Představujeme Vám skvělý doplněk do Vaší koupelny - VILMA vanovou zástěnu o rozměrech 600x1400mm. Tato elegantní zástěna v chromovém provedení a s čirým sklem nejenže dokonale...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Sprchová zástěna VASCA MAESTRO CENTRALE s exkluzivním rámovým systémem Skipper, zaručuje spolu s...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA VELA vyniká kvalitním zpracováním rámu a posuvných dveří se systémem Skipper v...
Získejte maximální komfort ve vaší koupelně s rohovou vanovou zástěnou FLEX VASCA VENERE NEW od renomované značky HOPA. Tato zástěna s praktickým bočním otevíráním a...
!!! POZOR - OBJEDNAT LZE DÁLE JIŽ POUZE S VÝPLNÍ POLYSTYROL (ACRILICO) !!! Vanová zástěna VASCA MAESTRO DUE s exluzivním systémem Skipper, který zaručuje odolnost vůči korozi,...
-
Technický list ke stažení zde
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - Návod
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
