RUMBA dvojitý držák ručníků 600mm, chrom
Kód: RB111



Související produkty
Stojanový elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro menší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Elektrický sušák ručníků ESCADA 2 je moderní a prostorově úsporné řešení s hloubkou pouhých 10 cm. Nabízí možnost montáže na zeď nebo opření o zeď s fixací horními úchyty. Je...
MOBILO ELECTRO 2 je moderní mobilní elektrický sušák na textil. S ním budete mít přístup k suchým, teplým ručníkům a oblečení – rychle a kdykoli to budete potřebovat. Stabilní...
Získejte příjemné teplo a moderní design s naším novým elektrickým otopným tělesem TONDI-E. Toto rovné otopné těleso o rozměrech 600x1330 mm s výkonem 600 W vám zajistí...
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Díky své konstrukci se na koupelnový radiátor - sušák...
Nabídka, která uspokojí každého milovníka luxusu a pohodlí! Představujeme Vám ESKINADO elektrický sušák ručníků, který je hranatého tvaru a má rozměry 600x1500 mm. S pomocí 130...
Detailní popis produktu
Z nabídky série RUMBA, charakteristické ladnými křivkami, kompletně dovybavíte koupelnu i WC. Zajímavostí je praktická elegantní rohová polička ze skla.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 8590913828027 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 640 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků víceramenný |
| Hloubka: | 114 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 640x71x114 mm |
| Šířka: | 640 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 71 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Elegance v jednoduchém stylu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
