SAMBA polička na ručníky s hrazdou, chrom
Kód: SB114



Související produkty
Elektrický sušák obuvi dokonale vysuší Vaší promočenou obuv při velmi velmi nízké spotřebě elektrické energie. Vhodné pro hotely, penziony a také domácnosti. Praktická montáž na...
Elektrický sušák ručníků ESCADA 1 do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
TONDI-E elektrické otopné těleso je nejnovějším přírůstkem do naší široké nabídky vytápěcích zařízení. Jeho rovné provedení a šířka 450 mm ho činí ideálním řešením pro menší...
Elektrický sušák ručníků ELCOR o rozměrech 480x520x50 mm a výkonu 63 W je praktickým a stylovým řešením elektrického topení do koupelny. Černá matná barva dodává interiéru...
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
DUOPASSO elektrický sušák ručníků s časovačem! Tento stylový a praktický sušák ve zlatém matném provedení o rozměrech 122x1700 mm a výkonu 45 W je ideálním doplňkem do každé...
Černý el. topný žebřík, který lze zavěsit, nebo jednoduše opřít o stěnu. Matný černý povrch.
REDONDO elektrický sušák ručníků vám nabízí dokonalý způsob, jak udržet vaše ručníky vždy suché a teplé. Kulatý tvar a rozměry 630x1160 mm nabízejí dostatek prostoru pro...
Detailní popis produktu
Cenově dostupná série SAMBA obsahuje širokou nabídkou sortimentu, pro kterou je oblíbená u hoteliérů a projektantů.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.88 kg |
| EAN: | 8590913828232 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 625 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků s policí |
| Hloubka: | 210 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 625x130x210 mm |
| Šířka: | 625 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 130 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
