SAMOA držák ručníků otevřený, chrom
Kód: A87013



Související produkty
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Vychutnejte si prémiový komfort a luxus díky VIPE elektrickému sušáku ručníků. Jeho kompaktní rozměry 500x500mm a elegantní bílý design jsou ideálním řešením pro každou...
Elektrický sušák ručníků ESCADA 1 do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Elektrický topný žebřík DIRECT-E o rozměru 600x960 mm a výkonu 400 W představuje praktické elektrické topení pro každou koupelnu. Bílý rovný design působí moderně a nadčasově....
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Elektrický sušák ručníků ESCADA 1 do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Elektrické topení DIRECT-E o rozměru 450x960 mm a výkonu 300 W patří mezi oblíbené elektrické radiátory do koupelny. Elegantní černé otopné těleso kombinuje minimalistický styl...
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Detailní popis produktu
Nástěnné koupelnové doplňky řady SAMOA v nadčasovém designu jsou správnou volbou do moderní koupelny. Na výběr provedení v chromu a černé mat ve spojení s mléčným sklem.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 8003341293973 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 200 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků kruhový |
| Hloubka: | 65 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 200x20x65 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 20 mm |
| Záruka: | 10 let |
Elegance ve stylu Art deco
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
