SINTRA nástěnná sprchová baterie, černá mat
Kód: SX011B



Související produkty
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Čtvercový sprchový kout MODERN 185 vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který spolu s magnetickým dovíráním, zajistí jeho dokonalou těsnost....
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
čtvercový sprchový kout ANGOLO s exkluzivním systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Sprchový kout je osazen polystyrolovou výplní pro dokonalé...
Čtvercový sprchový kout MODERN 185 vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který spolu s magnetickým dovíráním, zajistí jeho dokonalou těsnost....
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 8590913118128 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 146 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Šířka: | 185 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 111 mm |
| Záruka: | 4 roky |
Nástěnná sprchová baterie v retro stylu s černou keramickou pákou a stylovým bronzovým povrchem. Standardní rozteč uchycení 15 cm.
Prožijte luxusní sprchování s naší nejnovější nástěnnou sprchovou baterií ULTRATAP v elegantní černé matové barvě. Tato moderní baterie přináší do vaší koupelny nejen nádherný...
BEBÉ nástěnná sprchová baterie, bronz - dokonalá kombinace elegance a funkčnosti pro vaši koupelnu. Tato kvalitní baterie v bronzu je vhodná pro jakýkoliv styl koupelny a její...
Představujeme Vám ULTRASAN nástěnnou sprchovou baterii v elegantním provedení zlato mat. Tento výrobek spojuje skvělý design s vysokou kvalitou a funkčností. Jeho moderní tvar a...
Nástěnná sprchová baterie s černou ovládací pákou z keramiky. Retro design v lesklém chromovém provedení. Standardní rozteč uchycení 150 mm.
FORATA nástěnná sprchová baterie v bílé matové barvě je perfektní volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní baterie nejen dodá vaší koupelně elegantní vzhled, ale také je vyrobená...
BEBÉ nástěnná sprchová baterie v chromovém provedení je ideální volbou pro vaši koupelnu. S jejím moderním designem a dokonalým zpracováním se stane neodmyslitelnou součástí...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
