SPIRIT ROUND termostatický sprchový panel 250x1550mm, černá
Kód: 71251



Související produkty
Samostatná pevná stěna ESSENCE F1C společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série ESSENCE N1B, N2Ba N2S. Spojením...
Pivotové skleněné dveře ESSENCE N1B řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze dvou...
Set čtvrtkruhového sprchového koutu ZARYA CHROM s akrylátovou vaničkou ALEX v bílé barvě. Kout ZARYA CHROM vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v nadčasové barvě chrom,...
Pivotové skleněné dveře ESSENCE N1B řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze dvou...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS GOLD NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS BLACK NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Samostatná pevná stěna ESSENCE F1C společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série ESSENCE N1B, N2Ba N2S. Spojením...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS BLACK NEW s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty nabízí vzdušný...
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 13.36 kg |
| EAN: | 8590729034315 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Druh ovládání: | Termostat |
| Hloubka: | 687 mm |
| Instalace: | Nástěnná |
| Materiál: | Kompozit |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 1550 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
