Sprchové dveře DIANA, 110
Kód: OLBSZ110



Související produkty
Detailní popis produktu
Konstrukce sprchových dveří umožňuje rychlé rozložení a složení s minimálním nárokem na
prostor ve složeném stavu. Základní konstrukce je vyrobena z odlehčeného hliníkového profilu povrchově upraveného komaxitem (prášková technologie), ve kterém je pomocí sanitárního silikonového tmelu uloženo syntetické sklo. Toto řešení zaručuje dokonalou nepropustnost vody, snadnou údržbu a zároveň zabraňuje tvorbě plísní. Veškeré použité materiály nepodléhají korozním účinkům.
Zástěny se připevňují na betonovou, cihlovou nebo sádrokartonovou stěnu pomocí příslušných hmoždinek a šroubů. V případě upevnění zástěny do bytového jádra v panelové výstavbě doporučujeme upevnění průchozími šrouby s podložkami.
Sprchové dvěře jsou dodávány bez vaniček. Doporučujeme se proto podívat na bohatý sortiment sprchových vaniček.
Podívejte se také nabídku designových doplňků pro tyto praktické sprchové dveře, které zvýrazní Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a doplňků pro snadnou instalaci a údržbu celé vaší koupelny. S použitím vanových vodopádů a sprchových hydromasážních panelů dostane Vaše sprchování nový rozměr a stane se opravdovým zážítkem.
Přednosti skládacích sprchových dveří DIANA:
snadná manipulace
minimální nárok na prostor
hliníkový rám upraven komaxitem (prášková technologie) - barva bílá
polystyrolové sklo
provedení univerzální
vhodný podklad: betonová, cihlová nebo sádrokartonová stěna
montáž do boční stěny (bez spodního či vrchního nosného profilu)
výběr rozměrů:
80 × 185 cm (6,8 kg), vstup 71 cm
90 × 185 cm (7,5 kg), vstup 81 cm
100 × 185 cm (8,2 kg), vstup 91 cm
110 × 185 cm (8,9 kg), vstup 101 cm
lze vyrobit atyp až do šířky 110 cm a lze i snížit standardní výšku
ZÁRUKA 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11.25 kg |
| EAN: | 8595141934465 |
| Barva: | Bílá lesklá |
| Bezbariérové: | Ano |
| Bezrámové: | Ne |
| Katalog: | Olsen-Spa |
| Materiál: | Hliník |
| Montážní rozměr: | 99,5 - 100 cm,109,5 - 110 cm,79,5 - 80 cm,89,5 - 90 cm |
| Rozměr A: | 90 cm,100 cm,110 cm,80 cm |
| Rozměr C: | 660 mm |
| Série: | SOLID |
| Skupina artiklu: | S23B2 |
| Směr zavírání: | Univerzální Levé / Pravé |
| Šířka: | 110 |
| Šířka vstupu: | 101 cm,110 cm,71 cm,81 cm,91 cm |
| Typ otvírání: | Zalamovací |
| Výplň: | Polystyrol 2 mm (acrillico) |
| Výroba na míru: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Tradiční česká značka HOPA se již od roku 1996 profiluje jako přední dodavatel komplexního vybavení pro koupelny. Díky svému zaměření na inovace a špičkový design přináší řešení, která kombinují estetiku s vysokou funkčností. Portfolio značky je velmi široké a zahrnuje vše od luxusních hydromasážních van a sprchových koutů až po koupelnový nábytek a sanitární keramiku. HOPA klade mimořádný důraz na výběr prvotřídních materiálů a precizní zpracování, což potvrzuje i poskytování prodloužených záruk na klíčové produkty. Cílem značky je vytvářet koupelny, které jsou nejen praktické, ale stávají se oázou relaxace pro každou domácnost.
Často kladené otázky (FAQ)
Jak dlouho působí značka HOPA na trhu?
Značka byla založena v roce 1996 a za více než čtvrtstoletí se stala stabilním a vyhledávaným partnerem v oblasti koupelnového vybavení v České republice i na Slovensku.
Nabízí HOPA také servis pro své produkty?
Ano, značka disponuje vlastní sítí odborných servisních techniků, což zajišťuje rychlou dostupnost náhradních dílů a profesionální záruční i pozáruční podporu po celé zemi.
V čem spočívá hlavní výhoda produktů HOPA?
Hlavním benefitem je vynikající poměr mezi cenou, kvalitou a designem. Produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné evropské standardy a zároveň reflektovaly nejmodernější trendy v interiérovém designu.
Jsou k dispozici prodloužené záruky?
U vybraných produktových řad, jako jsou vany nebo sprchové zástěny, poskytuje HOPA nadstandardní záruční lhůty, které jsou jasným důkazem důvěry ve vysokou životnost jejich výrobků.
