Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, černá mat
Kód: TQ043B



Související produkty
Už nikdy nebuďte unavení při sprchování! S naší hlavovou sprchou, rozměry 200x350 mm a moderním designem v černé matové barvě, se sprchování stane příjemným a relaxačním...
Hlavová sprcha s rozměry 254x254mm v provedení z ABS plastu s chromovaným povrchem je ideálním doplňkem vaší koupelny. Vysoce kvalitní materiály zajišťují odolnost proti korozi...
Nechte své tělo skropit deštěm, ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne. Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchová ramínka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8590913119125 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Délka: | 404 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 404 mm |
| Instalace: | Nástěnná |
| Materiál: | Nerez |
| Šířka: | 64 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 64 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
