Sušák ručníků na otopná tělesa 214x600mm, chrom
Kód: 1306-09N



Související produkty
Detailní popis produktu
- Vhodný pro instalaci na otopná tělesa s rovnými i oblými trubkami, od šířky 40 cm.
- Použitelný pro všechna otopná (žebříková) tělesa, která jsou vyrobena z trubek o průměru 20-22 mm.
- Minimální rozteč (světlost) mezi trubkami tělesa musí být 14 mm.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a držáky ručníků na otopná tělesa |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.228 kg |
| EAN: | 8590913942693 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 220 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 600x220x80 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

