VEGA deska pod umyvadlo 125x45cm, dub platin
Kód: VG730



Související produkty
Potřebujete vhodný prostředek pro stabilní podporu vašeho nábytku či materiálu? Pak je Podpěrná konzole 440x150x20mm tou správnou volbou pro vás. Tato elegantní konzole z...
Vyberte si to nejlepší pro Vaši koupelnu - keramické umyvadlo na desku ve velikosti 42x34 cm v bílé barvě. Toto elegantní a praktické umyvadlo je ideální volbou pro moderní...
Keramické umyvadlo na desku O 40 cm, bílá je praktickou volbou pro každou koupelnu. Designově jednoduché a moderní umyvadlo se svými rozměry vhodně přizpůsobí každému prostoru....
SISTEMA keramické umyvadlo 50x42cm, bílá je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Toto moderní umyvadlo využívá prvotřídní keramiku, která zaručuje dlouhou životnost a snadnou...
Osobitým prvkem vaší koupelny se stane naše skvělá umyvadlová skříňka VEGA v bílé barvě o rozměrech 51,5x60x43,6cm. Přesně taková, jakou jste hledali! Vysoce kvalitní materiály...
Chcete mít jistotu, že Vaše police, skříňky či jiné předměty budou pevně a spolehlivě držet? Pak je pro Vás ideální volbou naše Podpěrná konzole 305x160x32mm, vyrobena z...
Detailní popis produktu
- Materiál: DTD deska + HPL laminát
- Povrch: HPL - vysokotlaký laminát
- Šířka: 52 - 145 cm
- Hloubka 45 cm
- Tloušťka 3,8 cm
Příslušenství:
- Podpěrné konzole VG4415
- Umyvadla na postavení nebo zápustná umyvadla
- VEGA skříňky pod desku
- VEGA boční skříně
- Desky delší než 1 m: doporučujeme instalaci skryté podpěrné konzole každých 70 cm
- Bez vyvrtaných otvorů pro baterii a odpad
HPL laminát
Kompaktní desky HPL, nebo-li vysokotlakého laminátu, jsou homogenním materiálem ideálním pro precizní zpracování. Jsou vhodné zejména do oblastí se zvláštními hygienickými požadavky a zvýšenými nároky na odolnost proti vlhkosti.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky pod umyvadlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14.6 kg |
| EAN: | 8590913914669 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor: | Dub platin |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 450 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Materiál: | HPL laminát |
| Rozměr: | 124,5x45 cm |
| Šířka: | 1245 mm |
| Typ skříňky: | Deska |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 38 mm |
| Záruka: | 2 roky |
AVICE deska pod umyvadlo 250x36cm, tl.5cm, aquamarine je ideální volbou pro moderní koupelny. Tato elegantní deska nejenže skvěle doplňuje vzhled vašeho umyvadla, ale zároveň...
Nová AVICE deska pod umyvadlo je tou nejlepší volbou pro vaši koupelnu! S rozměry 180x36cm a tloušťkou 5cm poskytne dostatek prostoru pro uložení vašich nezbytných koupelnových...
Vyzkoušejte naši novou AVICE desku pod umyvadlo v rozměrech 150x36cm! Tato deska se hodí pro všechny nadšené kutily, kteří si chtějí vyzdobit svou koupelnu nejen prakticky, ale...
Představujeme Vám náš nový produkt - a to AVICE deska pod umyvadlo 250x36cm, tl.5cm, old wood. Tato krásná dřevěná deska je ideálním doplňkem pro Vaše koupelny. Je vyrobená z...
AVICE deska pod umyvadlo je ideální volbou pro moderní koupelnu. S rozměry 220x36 cm a tloušťkou pouhých 5 cm poskytne dostatek prostoru pro umývání a příjemně zapadne pod...
AVICE deska pod umyvadlo je dokonalým doplňkem do každé koupelny. S rozměry 200x36 cm a tloušťkou 5 cm je ideální pro umístění pod umyvadlo a poskytuje dostatečný prostor pro...
Nová AVICE deska pod umyvadlo je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. S rozměry 230x36cm a tloušťkou 5cm poskytuje dostatek prostoru pro umístění všech vašich...
AVICE deska pod umyvadlo 200x36cm, tl.5cm, dub Rover je ideální doplněk pro vaši koupelnu. Zajišťuje nejen praktické využití prostoru pod umyvadlem, ale i moderní vzhled díky...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
