VEGA galerka, 80x70x18cm, bílá
Kód: VG080



Související produkty
Detailní popis produktu
- 2x nastavitelná skleněná police
Zrcadlové skříňky VEGA jsou kombinací praktičnosti a elegance. Designově jsou skvělým doplněním kolekce umyvadlových skříněk VEGA. V nabídce v šířkách od 40 do 80 cm.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galerky materiál dřevo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14.57 kg |
| EAN: | 8590913829697 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Elektrická zásuvka |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 180 mm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 80x70x18 cm |
| Šířka: | 800 mm |
| Výbava: | Zpomalovací panty |
| Výška: | 700 mm |
| Záruka: | 2 roky |
KAWA STRIP Galérka s LED osvetlením je moderní a funkční doplněk pro Vaši domácnost. Tato stylová, biela galerie s rozměry 80x70x22cm vynikne ve vašem interiéru a zároveň...
Nová BASIC zrkadlová skrinka 1000 mm je dokonalým doplnkom každej kúpeľne! Táto moderná zahnutá zrkadlová skrinka nie len krásne doplní váš interiér, ale skvele využije aj...
S nadčasovým designem a vysokou funkčností, přinášíme vám zrcadlovou skříňku ESSENTIA o šířce 1200 mm. Tato moderní skříňka je vybavena nejen dvěma automatickými dávkovači pro...
Prodajna tekst CERSANIT - Zrcadlová skříňka VIRGO 40 šedý dub s chromovými úchyty S522-011 je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Skříňka je vyrobena v moderním šedém dubovém...
VEGA galérka 60x70x18cm, dub platin je jedním z nejpraktičtějších doplňků do vašeho domova. Tento úžasný kus nábytku vám nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblíbené...
VEGA galérka 50x70x18cm v bílé barvě je skvělým doplňkem pro vaše interiéry! S jeho elegantním designem a dokonalým zpracováním bude skvěle ladit do každého prostoru. Jeho...
Vylepšete svůj interiér s novou ZOJA/KERAMIA FRESH STRIP galerkou s LED osvětlením! Tato moderní galerka vychází z nejnovějších trendů v oblasti designu a zaručeně přidá váš...
Produkt, který okamžitě dodá Vašemu interiéru elegantní a moderní vzhled, je zrkadlová galerka BATU. Tato galerka o rozměrech 80x71x15cm je perfektním doplňkem do jakéhokoliv...
-
Technický list ke stažení zde
-
Dokumenty - Návod
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
