VICTORIA stojánková umyvadlová baterie, chrom
Kód: VC02



Související produkty
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, chrom" je ideální volbou pro Vaše potřeby. Jedná se o kvalitní výpust s praktickým click-clack systémem, který...
Umyvadlová výpust 5/4, neuzavíratelná, velká krytka, tl.10-50mm, chrom - ideální řešení pro váš umyvadlový dřez! Tato moderně vypadající výpust je určena pro standardní odtokové...
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chrom je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivý ventil pro koupelnu. Tento rohový ventil je...
Rohový ventil kulatý, 1/2''x 3/8'', chrom je ideálním řešením pro vaši koupelnu či kuchyň! Díky svému kulatému designu a chromovému provedení se skvěle hodí do každého moderního...
ANTIK keramické umyvadlo přináší do Vaší koupelny nejen praktický prvek, ale i elegantní design. Jeho rozměry 58x47 cm jsou ideální pro menší prostory a umožňují efektivní...
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, bílá ExtraGlaze, je skvělou volbou pro vaši koupelnu. S elegantními rozměry 80x50cm a bílou ExtraGlaze úpravou, která zvýrazní jeho lesk a...
Detailní popis produktu
V retro stylu nabízíme zajímavou sérii VICTORIA. Jedná se o kvalitní baterie za příznivou pořizovací cenu. Za zmínku stojí vanová baterie s krásnou ruční sprchou, takzvaným „sluchátkem“.
Žádné dlouhé otáčení či regulace - otočte o 90° a je otevřeno
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojánkové umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.187 kg |
| EAN: | 8590913820465 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh ovládání: | Kohoutek |
| Hloubka: | 125 mm |
| Instalace: | Stojánková |
| Materiál: | Mosaz |
| Šířka: | 171 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 102 mm |
| Výška výtoku: | 63 mm |
| Záruka: | 4 roky |
Stylová stojánková umyvadlová baterie ANTEA v elegantním chromovaném provedení z retro série přináší autentickou atmosféru minulých desetiletí k vám domů. Tělo z kvalitní mosazi...
Stojánková umyvadlová baterie VEO II zlatá broušená představuje moderní design v elegantním oválném provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší a značkovým...
Umyvadlová baterie s bidetovou sprškou 2v1 Dlouholetý bestseller v bateriích, který má na výběr bezpočet variací
Stojánková umyvadlová baterie MODERN II s výškou 178 mm představuje moderní design v hranatém tvarovém provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší a...
ULTRASAN tříprvková stojánková umyvadlová baterie v elegantní černé matové barvě je dokonalým doplňkem pro vaši koupelnu. Vyberte si ze tří prvků, které vám umožní snadno...
Pro milovníky elegance a kvality máme tu perfektní volbu! SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti v elegantním zlatém matném provedení. Tato stylová baterie se stane...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
