WHITE LINE držák ručníků 500mm, bílá
Kód: 8010



Související produkty
PAPINADO elektrický sušák ručníků vám umožní mít vždy teplé a suché ručníky, připravené po každé koupeli. Tento moderní sušák s rozměry 263x1200mm a výkonem 85W je vyroben z...
PAPINADO elektrický sušák ručníků 109x1200mm, 40W, černá mat je precizně navržený pro vaši komfortní koupelnu. Díky svým rozměrům 109x1200mm se snadno vejde i do menších...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
TONDI-E elektrické otopné těleso je nejnovějším přírůstkem do naší široké nabídky vytápěcích zařízení. Jeho rovné provedení a šířka 450 mm ho činí ideálním řešením pro menší...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Nabídka, která uspokojí každého milovníka luxusu a pohodlí! Představujeme Vám ESKINADO elektrický sušák ručníků, který je hranatého tvaru a má rozměry 600x1500 mm. S pomocí 130...
Elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro menší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují použití...
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Detailní popis produktu
Série WHITE LINE nabízí jednoduché a kvalitní varianty pro koupelnu a WC. Za zmínku stojí otočný trojsušák. V sérii naleznete i stojan na ručníky, zrcátko na postavení, poličky a koupelnovou stoličku. Sérii můžete doplnit zrcadlem na pověšení, kód 8000.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8590913836626 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 574 mm |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 112 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 574x54x112 mm |
| Šířka: | 574 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 54 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
