Závěsová tyč rohová 90x90cm, hliník, bílá
Kód: AC9090
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
990 Kč
–14 %
Sprchová souprava, 4 režimy sprchování, silikon trysky, pevný držák, hadice 1500mm, černá mat
Skladem
851 Kč
229 Kč
–7 %
Kód: SC106
560 Kč
–13 %
Ruční masážní sprcha, 3 režimy sprchování + režim oplach, silikon trysky, průměr 120mm, ABS/chrom
Skladem
482 Kč
SALECODE:JARO:3:%
2 090 Kč
–14 %
EPOCA ruční sprcha, 220mm, mosaz/nikl
Dodání do 8 týdnů
1 797 Kč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové tyče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590913843150 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 900 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Hliník |
| Průměr: | 25 mm |
| Rozměr: | 90x90 cm |
| Šířka: | 900 mm |
| Záruka: | 2 roky |
SALECODE:JARO:3:%
3 690 Kč
–14 %
3 173 Kč
Retro posuvný držák Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
SALECODE:JARO:3:%
2 990 Kč
–14 %
2 571 Kč
Retro posuvný držák Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
SALECODE:JARO:3:%
3 590 Kč
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 670mm, zlato
Dodání do 8 týdnů
3 087 Kč
Retro posuvný držák Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
SALECODE:JARO:3:%
3 290 Kč
–14 %
2 829 Kč
Vynikající materiál a kvalita Příjemně oblé tvary v nerez provedení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
