ZENITH nerezový dřez 60x45cm, měď mat
Kód: ZN6045PG



Související produkty
Detailní popis produktu
Instalace: Horní montáž
![]() |
Dřez je usazen na pracovní desku a hranou ji převyšuje. |
Instalace: Do roviny
![]() |
Dřez je usazen shora, s pracovní deskou tvoří rovinu, je do ní integrován. |
Instalace: Spodní montáž
![]() |
Dřez je usazen pod pracovní desku. |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové dřezy |
|---|---|
| Záruka: | 96 |
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| EAN: | 8590913964459 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Sifon |
| Balení obsahuje: | Výpust |
| Barva: | Měď mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 450 mm |
| Instalace: | Horní montáž;Do roviny;Spodní montáž |
| Materiál: | Nerez |
| Minimální šířka dřezové skříňky: | 600 mm |
| Odkládací plocha: | Není |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | Ano |
| Rozměr: | 60x19x45 cm |
| Šířka: | 600 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Výška: | 190 mm |
| Záruka: | 8 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.




