Zrcadlo s LED osvětlenou poličkou a osvětlením 60 x 75 cm
Kód: BSSALM60



Související produkty
Zrcadlo s osvětlenou LED poličkou a horním LED osvětlením, rozměr 800 x 750 mm, ovládání pomocí dotykového spínače.
Zrcadlo s osvětlenou LED poličkou a horním LED osvětlením, rozměr 1000 x 750 mm, ovládání pomocí dotykového spínače.
Zrcadlo s osvětlenou LED poličkou a horním LED osvětlením, rozměr 1200 x 750 mm, ovládání pomocí dotykového spínače.
Zrcadlo s osvětlenou LED poličkou a horním LED osvětlením, rozměr 1400 x 750 mm, ovládání pomocí dotykového spínače.
CERSANIT - Stojánková vysoká umyvadlová baterie INVERTO, páková, chrom+černá páčka S951-301 nejen krásně doplní vaše koupelnu, ale také zvýší její funkčnost. Tato elegantní...
VERSI stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom je ideální volbou pro váš koupelny či toaletní prostor. S vysokým a elegantním designem vám baterie přidá...
Detailní popis produktu
Zrcadlo s LED osvětlenou poličkou a osvětlením nabízí elegantní design a zpracování. Součástí zrcadla je praktická skleněná polička s LED osvětlením na kterou lze umístit například držák na zubní kartáčky, sklenku, nebo jiné koupelnové doplňky.
Zrcadlo je má 5 mm povrch s leštěnými hranami a v zadní části hliníkový rám pro lepší chladivost. Rám zrcadla je ze zadní strany otevřený pro pohodlné připojení k elektrickému zdroji. Velmi nízká spotřeba energie 18 W. Třída krytí IP44. Zrcadlo je plně zapojené, stačí pouze připojit k síti.
Zrcadlo je ovládáno pomocí dotykového spínače. Barva světla je studená bílá 6000 K.
Tento model zrcadla s osvětlenou LED poličkou nabízíme v těchto rozměrech, nebo v souvisejícím zboží.
Zrcadlo s LED osvětlenou poličkou a osvětlením 60 x 75 cm
Zrcadlo s LED osvětlenou poličkou a osvětlením 80 x 75 cm
Zrcadlo s LED osvětlenou poličkou a osvětlením 100 x 75 cm
Zrcadlo s LED osvětlenou poličkou a osvětlením 120 x 75 cm
Zrcadlo s LED osvětlenou poličkou a osvětlením 140 x 75 cm
| Objednací kód | bssALM60 |
|---|---|
| Ovládání | Dotykový spínač |
| Elektrické krytí | IP44 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Napětí | 230 V |
| Rozměry | 60 x 75 x 3,5 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 3,5 cm |
| Výška | 75 cm |
| Styl | Moderní-hranatý |
| Typ osvětlení | LED |
| Typ zrcadla | Podsvícená zrcadla |
| Výbava | Osvětlená LED polička |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 6,2 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla s osvětlením |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
Koupelnové zrcadlo s oválným světelným kruhem 600x800x45 mm je exkluzivní doplněk do vaší koupelny. Jeho působivý design s oválným světelným kruhem přináší do prostoru nejen...
Zrcadlo s LED osvětlením 600x600x43mm vám přináší maximální komfort a eleganci do vaší koupelny. S podsvícenými LED světly si můžete užívat dokonalého osvětlení, které vám...
Ideální řešení pro menší koupelny. Bezrámové LED zrcadlo Naturel 60x65 cm přináší jasné horní osvětlení a elegantní spodní podsvícení v barvě denní bílé (6500 K). Díky...
Zrcadlo do koupelny s LED osvětlením po obvodu a zvětšovacím kosmetickým zrcátkem na pravé straně. Zrcadlo je vybaveno dotykovým spínačem a lupa zvětšením 5x zoom. Nastavitelná...
Zakouzlete si dokonalé makeupové zrcadlo s naším REA - Zrcadlem LED 60cm BAS HOM-05518! Toto moderní zrcadlo je vybaveno účinným LED osvětlením, které dokonale nasvětlí vaši...
GEMINI zrcadlo s LED osvětlením je perfektní doplněk pro vaši koupelnu či šatnu. S rozměry 1100x650mm a moderním designem se stane nejen praktickým, ale i stylovým prvkem...
BRETO zrcadlo s LED osvětlením a policí 1000x608mm je dokonalým doplňkem pro vaší koupelnu. Díky šikovné kombinaci zrcadla, LED osvětlení a police ve velikosti 1000x608mm vám...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
