ZUNO 75 keramické umyvadlo nábytkové 75x45cm, bílá
Kód: 9075



Související produkty
Nový umyvadlový sifon 5/4, odpad 32mm kulatý v chromovém provedení je ideálním doplňkem k vašemu umyvadlu. S jeho pomocí snadno a bez problémů odvedete odpadní vodu do...
.Užijte si dokonalé uspořádání vaší koupelny s umývadlovou skříňkou ETIDE. Skříňka o rozměru 71,5x85x44 cm v úchvatné bílé matové barvě představuje nejen funkční doplněk, ale i...
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4 je ideálním doplňkem pro každou koupelnu. S jeho průměrem DN32 se snadno připojí k účinnému odvodu vody a zajistí čistotu a hygienu ve vaší...
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, chrom" je ideální volbou pro Vaše potřeby. Jedná se o kvalitní výpust s praktickým click-clack systémem, který...
Detailní popis produktu
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16.53 kg |
| EAN: | 8590913872372 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 450 mm |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby;Do nábytku |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | Ano |
| Rozměr: | 75x45 cm |
| Šířka: | 750 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Záruka: | 2 roky |
NEON keramické umyvadlo 50x41,5cm, bílá je perfektní volbou pro moderní i tradiční koupelny. Jeho čisté a jednoduché tvary spolu s bílou barvou dodají vaší koupelně moderní a...
ZERO 97 keramické umyvadlo nábytkové 97x51cm, bílá je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Jeho elegantní a minimalistický design se perfektně hodí do jakéhokoliv...
Nové DURU keramické umyvadlo v bílé barvě s rozměry 60x40 cm je ideální volbou pro vaši koupelnu. Díky svému modernímu designu dokonale zapadne do jakéhokoli interiéru a...
Nabízíme Vám moderní řešení do Vaší koupelny - THALIE 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá. Tento elegantní kousek je vhodný pro každý styl koupelny a dokonale se hodí...
Kúzlo vašej kúpeľne zosilnie GODIVA umývadlo, vyrobené z vysoce kvalitného litého mramoru so šírkou 83 cm a hĺbkou 44 cm. Jeho čisté biele prevedenie prináša do interiéru...
Zaujalo vás naše ZUNO 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x45cm v bílé barvě? Perfektně se hodí do moderních koupelen, kde bude vynikat svou jednoduchostí a elegancí. Umyvadlo je...
SAVA 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá je skvělou volbou pro vaši koupelnu. Jeho rozměry jsou ideální pro menší prostory a přesto vám poskytne dostatek prostoru pro...
GODIVA umyvadlo z litého mramoru v bílé barvě je nejenom praktickým doplňkem každé koupelny, ale také skvěle doplní celkový design vašeho interiéru. S rozměry 83x44cm je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
