APOLLO držák ručníků, chrom
Kód: 1416-06



Související produkty
Objevte luxus a pohodlí s ESKINADO elektrickým sušákem ručníků! Hranatý design o rozměrech 620x1160 mm a výkon 120 W zajišťují rychlé a efektivní sušení. Lesklý nerezový povrch...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
DUOPASSO elektrický sušák ručníků s časovačem (rozměry 122x1700 mm) nabízí výkon 45 W a elegantní chromový design. Díky integrovanému časovači můžete snadno nastavit dobu sušení...
Elektrický sušák ručníků ESCADA 1 do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Vyzkoušejte nový TONDI-E elektrické otopné těleso rovné o rozměrech 600x970 mm a výkonu 400 W v elegantní bílé barvě. Toto moderní otopné těleso se hodí do každého interiéru a...
Matně bílý sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
Bílý sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
PASADOR elektrický sušák ručníků je moderním a praktickým řešením pro vaši koupelnu. Je kruhového tvaru, o rozměrech 150x1500 mm a využívá výkon 30 W pro rychlé a účinné sušení...
Detailní popis produktu
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8590913837319 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků kruhový |
| Hloubka: | 57 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 225x150x57 mm |
| Šířka: | 225 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 150 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
