APOLLO držák ručníků 550mm, chrom
Kód: 1416-09



Související produkty
REDONDO elektrický sušák ručníků je ideální volbou pro každou moderně zařízenou koupelnu. Jeho kulatý design a rozměry 600x1500 mm poskytují dostatek prostoru pro sušení a...
Vyzkoušejte nový TONDI-E elektrické otopné těleso rovné o rozměrech 600x970 mm a výkonu 400 W v elegantní bílé barvě. Toto moderní otopné těleso se hodí do každého interiéru a...
Přineste si do svého domova špičkové řešení pro vytápění s naším elektrickým otopným tělesem DIRECT-E v rozměru 450x1320 mm. Jeho černá barva skvěle ladí s moderním interiérem a...
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Díky své konstrukci se na koupelnový radiátor - sušák...
DUOPASSO elektrický sušák ručníků s časovačem (rozměry 122x1700 mm) nabízí výkon 45 W a elegantní chromový design. Díky integrovanému časovači můžete snadno nastavit dobu sušení...
METRO-E elektrické otopné těleso rovné 500x1060 mm, 400 W, černá mat - ideální volba pro vaše domácí vytápění! Toto rovné elektrické otopné těleso od značky METRO-E je skvělým...
Elektrický sušák obuvi dokonale vysuší Vaší promočenou obuv při velmi velmi nízké spotřebě elektrické energie. Vhodné pro hotely, penziony a také domácnosti. Praktická montáž na...
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Díky své konstrukci se na koupelnový radiátor - sušák...
Detailní popis produktu
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8590913837333 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 540 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 60 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 540x35x60 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 35 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Hranaté tvary jsou charakteristikou této série
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
