COLORADO držák ručníků 600mm, chrom
Kód: 692160



Související produkty
MOBILO ELECTRO 2 je moderní mobilní elektrický sušák na textil. S ním budete mít přístup k suchým, teplým ručníkům a oblečení – rychle a kdykoli to budete potřebovat. Stabilní...
Elektrický topný žebřík DIRECT-E o rozměru 600x960 mm a výkonu 400 W představuje praktické elektrické topení pro každou koupelnu. Bílý rovný design působí moderně a nadčasově....
REDONDO elektrický sušák ručníků je ideální volbou pro každou koupelnu. S jeho kulatým designem a rozměry 630x1160 mm, se stane nejen praktickým pomocníkem, ale i moderním...
DUOPASSO elektrický sušák ručníků s časovačem (rozměry 122x1700 mm) nabízí výkon 45 W a elegantní černý matný design. Díky integrovanému časovači můžete snadno nastavit dobu...
Elektrický topný žebřík DIRECT-E o rozměrech 450x1320 mm je spolehlivé a úsporné koupelnové topení. Výkon 400 W poskytuje efektivní ohřev prostoru i ručníků bez nutnosti...
SUPE elektrický sušák ručníků je praktický a moderní doplněk vaší koupelny. S jeho rozměry 480x600mm snadno najde místo i v menších prostorech. Díky výkonu 148W dokáže rychle a...
PASADOR elektrický sušák ručníků je ten správný doplněk pro váš koupelnový interiér! S jeho kulatým designem a rozměry 150x1500 mm se hodí do každého prostoru a spolehlivě...
Elektrický sušák ručníků ELCOR o rozměrech 480x520x50 mm a výkonu 63 W je praktickým a stylovým řešením elektrického topení do koupelny. Černá matná barva dodává interiéru...
Detailní popis produktu
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.538 kg |
| EAN: | 8003341281604 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 602 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 77 mm |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 602x42x77 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 42 mm |
| Záruka: | 10 let |
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Elegance ve stylu Art deco
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
