APOLLO trojitý držák ručníků 350mm, chrom
Kód: 1416-16



Související produkty
S TONDI-E elektrickým otopným tělesem rovného tvaru v černé matové barvě bude váš interiér nejen stylovější, ale také více vyhřátý. Těleso o rozměrech 450x1690 mm a výkonu 600 W...
Metro-E elektrické otopné těleso rovné 500x1340 mm, 500 W, bílá vám přináší maximální komfort při vytápění vašeho domova. Jeho rovný tvar s rozměry 500x1340 mm je ideální pro...
Stojanový elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro menší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Matně bílý sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
S ELIAS elektrickým sušákem ručníků se Vaše koupelna stane dokonalým místem pro relaxaci. Už nikdy nečekejte na suché ručníky, díky výkonu 105 W se Vaše ručníky uschnou během...
Potřebujete vytvořit teplo v moderním vzhledu vašeho interiéru? Pak je pro vás ideální volbou naše elektrické otopné těleso METRO-E v rovném provedení s rozměry 600x1620 mm a...
Detailní popis produktu
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8590913850233 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 350 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků otočný |
| Hloubka: | 44 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 350x171x44 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 171 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
