PIRENEI pevný držák ručníků 410mm, chrom
Kód: PI2213



Související produkty
Elektrický sušák ručníků ESCADA 1 do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Elektrický sušák obuvi dokonale vysuší Vaší promočenou obuv při velmi velmi nízké spotřebě elektrické energie. Vhodné pro hotely, penziony a také domácnosti. Praktická montáž na...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Elektrický sušák ručníků DIRECT-E o velikosti 600x1680 mm s výkonem 800 W poskytuje efektivní koupelnové topení a rychlé sušení ručníků. Bílá barva a rovný design ladí s...
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Svěží design a až 22 barevných variant. Díky své...
Černý matný sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
Tondi-E elektrické otopné těleso rovné 600x1330 mm vám přináší výjimečný zážitek z tepla a pohodlí v vašem domově. S jeho jemným bílým designem se perfektně hodí do interiéru...
Detailní popis produktu
Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. Na výběr jsou doplňky v provedení v chromové, matné černé, matné bílé, gun metal, zlaté a matné zlaté variantě.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.565 kg |
| EAN: | 8003341301449 |
| 3D model: | ANO |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 410 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 410 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 26x66x410 mm |
| Šířka: | 26 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 66 mm |
| Záruka: | 10 let |
Elegance ve stylu Art deco
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
