AQUATECH urinál na postavení se zakrytým přívodem vody 21x92,5x30 cm, včetně sifonu, bílá
Kód: 373001



Související produkty
TORNADO JET tryskový osoušeč rukou ve stříbrné mat barvě: Výkonný a stylový. Poskytuje rychlé a hygienické sušení s tryskovou technologií. Odolný stříbrný mat design dodává...
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 1500W, 270x240x170 mm, bílá - Tento bezdotykový elektrický osoušeč rukou v elegantní bílé barvě nabízí vysoký výkon 1500W. S...
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 800W, 164x327x151 mm, laser senzor, nerez lesk - Tento bezdotykový elektrický osoušeč rukou je vybaven laserovým senzorem pro...
Jet Dryer BOOSTER Bílý kov: Výkonný osoušeč Jet Dryer BOOSTER v bílém kovovém provedení vás okouzlí svou výkoností a stylovým designem.
Detailní popis produktu
Parametry:
- Skryté uchycení
- Přívod vody: ½"
- Odpad: 50 mm
- Včetně upevňovací sady, sifonu a napouštěcí chromové armatury
Možnost splachování:
- Podomítkový automatický splachovač PS002 nebo PS006
- Podomítkový mechanický tlačný ventil QK11051
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS002 je nutné instalovat i napájecí zdroj (PS05T nebo PS10T).
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15.5 kg |
| EAN: | 8034125976348 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada;Sifon |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Hloubka: | 300 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Přívod vody: | Zakrytý |
| Rozměr: | 21x92,5x30 cm |
| Šířka: | 210 mm |
| Tvar: | Oblé |
| Výška: | 925 mm |
| Záruka: | 2 roky |
AQUATECH urinál se zakrytým přívodem vody 21x53,5 cm, včetně sifonu, bílá je praktickým a moderním řešením pro každou veřejnou toaletu. S jeho rozměry 21x53,5 cm vám bude šetřit...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
