ATTILA keramické umyvadlo, průměr 43cm, slonová kost
Kód: DK005



Související produkty
Detailní popis produktu
Ručně vyráběná keramická umyvadla s glazurou ATTILA jsou trendem v zařizování koupelen. Povrch umyvadel je příjemný na dotek a zároveň nevyžaduje náročnou údržbu. Originální textura každého kusu podpoří nezaměnitelnost Vaší koupelny.
- Ruční výroba, jednotlivé kusy se mohou nepatrně odlišovat v barevnosti a průměr se může lišit až o 2 cm
- Oboustranně barvená a glazovaná keramika
Mezi umyvadlo a desku doporučujeme použít podložku, která umožňuje snazší upevnění a utěsnění umyvadel na desku, kde umyvadla ve spodní části nemají rovnou plochu. V horní i spodní části podložky je průhledné těsnění.
Podložkou pak prochází výpust. Pro umyvadla bez přepadu doporučujeme uzavíratelnou nebo neuzavíratelnou výpust s delším šroubením, s možností zkrácení podle tloušťky desky.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| EAN: | 8590913821844 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Béžová |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 430 mm |
| Instalace: | K postavení |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr: | 430 mm |
| Přepad: | Ne |
| Rozměr: | 43x14 cm |
| Šířka: | 430 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 140 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

