FORMIGO betonové umyvadlo na desku, O 39cm, písková mat
Kód: FG314



Související produkty
Detailní popis produktu
Vyrobeno z přírodního materiálu, jednotlivé kusy se mohou nepatrně odlišovat v barevnosti a velikosti. Beton ošetřený vodě odolným nátěrem.
Tloušťka stěny u horní hrany umyvadla: 6 mm.
Betonová umyvadla FORMIGO jsou jedinečná nejen použitým materiálem, ale především ruční výrobou. Každý kus je originálem, který nese otisk umu zručného řemeslníka. Jsou vyrobena litím speciální odlehčené směsi betonu do formy a naimpregnována proti nasákávání tekutin. Přiznaná pórovitá struktura betonu na vnější straně dodává umyvadlům syrový a jedinečný vzhled.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 8590913970443 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Výpust |
| Barva: | Béžová |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 390 mm |
| Instalace: | K postavení |
| Materiál: | Beton |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr: | 390 mm |
| Přepad: | Ne |
| Rozměr: | 39x14 cm |
| Šířka: | 390 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 140 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

