CHARLESTON volně stojící vana 188x83x69cm, nohy bílé, černá/bílá
Kód: 72959



Související produkty
Užijte si relaxační koupel pod širým nebem s naší vanovou soupravou CHARLESTON, ideální pro vnější instalaci. Tato moderní souprava obsahuje vše, co potřebujete pro pohodlný...
CHARLESTON vanová souprava pro vnější instalaci je perfektní volbou pro každého, kdo hledá něco elegantního a zároveň praktického pro svou koupelnu. Tato souprava obsahuje nejen...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Stylová nástěnná vanová baterie ANTEA v bronzovém provedení z retro série nabízí vintage design vhodný pro klasické i elegantní koupelny. Kompletní sada je vyrobena z odolného...
Získejte luxusní prožitek každého koupání s naší novou vanovou soupravou CHARLESTON pro vnější instalaci. Elegantní design s propracovanými detaily v kombinaci se zlatou barvou...
ULTRASAN vanová baterie s připojením do podlahy je ideální volbou pro každou moderně zařízenou koupelnu. Díky svému elegantnímu designu v černé matové barvě s chromovými detaily...
Detailní popis produktu
Volně stojící vany Polysan v retro stylu jsou určeny pro všechny, kteří se rádi vrací do minulosti. Pohodlné tvary van - to je koupel prověřená generacemi. Vany jsou vyrobeny z vysokopevnostního kompozitního materiálu o tloušťce 10-40 mm. Dodávají se s podpěrnými nohami ve třech barevných variantách - chrom, bronz nebo bílá.
Upozornění: K vaně je nutno použít speciální přepadovou soupravu.
Barevné provedení: vnitřní strana bílá, vnější strana černá (RAL 9005)
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 51.72 kg |
| EAN: | 8590729081128 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | bílá-černá/nohy bílé |
| Délka: | 1880 mm |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Gelcoat |
| Objem: | 210 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 188x83x69 cm |
| Šířka: | 830 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 690 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana DENAYA pro instalaci do rohu s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, ve dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní...
Asymetrická volně stojící vana VICA NEW, která je určena pro instalaci k průběžné zdi ve třech praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design. Vana je...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana VICA NEW, která je určena pro instalaci k průběžné zdi ve třech praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design. Vana je...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v populární bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu ke zdi a nabízíme ji ve třech praktických rozměrech, vana má...
Asymetrická volně stojící vana GIULIANA s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci do prostoru v dvou praktických rozměrech, robustní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
