CHARLESTON volně stojící vana 188x83x69cm, nohy chrom mat, černá/bílá
Kód: 72958



Související produkty
Užijte si relaxační koupel pod širým nebem s naší vanovou soupravou CHARLESTON, ideální pro vnější instalaci. Tato moderní souprava obsahuje vše, co potřebujete pro pohodlný...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
GINKO vanová baterie s připojením do podlahy je tou správnou volbou pro vaši koupelnu v moderním designu. Tato elegantní baterie v chromovém provedení je vyrobena z vysoce...
.VERSI vanová baterie s připojením do podlahy je elegantním a praktickým doplňkem pro každou koupelnu. S jejím bronzovým designem bude váš vanový kout vypadat moderně a stylově....
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé, niklu a zlaté
Retro styl v koupelně
Vyberte si luxusní kousek do vaší koupelny - RHAPSODY vanová baterie do podlahy ve zlaté matové barvě. Tento elegantní designový kousek vám přináší nejenom dokonalé řešení pro...
Detailní popis produktu
Volně stojící vany Polysan v retro stylu jsou určeny pro všechny, kteří se rádi vrací do minulosti. Pohodlné tvary van - to je koupel prověřená generacemi. Vany jsou vyrobeny z vysokopevnostního kompozitního materiálu o tloušťce 10-40 mm. Dodávají se s podpěrnými nohami ve třech barevných variantách - chrom, bronz nebo bílá.
Upozornění: K vaně je nutno použít speciální přepadovou soupravu.
Barevné provedení: vnitřní strana bílá, vnější strana černá (RAL 9005)
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 51.72 kg |
| EAN: | 8590729081111 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | bílá-černá/nohy chrom |
| Délka: | 1880 mm |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Gelcoat |
| Objem: | 210 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 188x83x69 cm |
| Šířka: | 830 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 690 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Asymetrická volně stojící vana GIULIANA s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, která je určena pro instalaci do prostoru v dvou praktických rozměrech, robustní...
Asymetrická volně stojící vana DENAYA v populární černo/bílé kombinaci pro instalaci do rohu s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, ve dvou praktických rozměrech,...
Asymetrická volně stojící vana DENAYA pro instalaci do rohu s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, ve dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní...
Asymetrická volně stojící vana VICA NEW, která je určena pro instalaci k průběžné zdi ve třech praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní design. Vana je...
Asymetrická volně stojící vana DENAYA pro instalaci do rohu s velmi originální vroubkovaným čelním panelem, ve dvou praktických rozměrech, robustní konstrukce a jemný moderní...
Asymetrická volně stojící vana DEEVA se vyrábí ve čtyřech rozměrech. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v populární bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu ke zdi a nabízíme ji ve třech praktických rozměrech, vana má...
Asymetrická volně stojící vana AVITA A-LINE v populární bílé lesklé barvě, která je určena pro instalaci do rohu ke zdi a nabízíme ji ve třech praktických rozměrech, vana má...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
