CHICAGO LED svítidlo, 400x120mm, 8W, 230V, IP44, plast, černá mat
Kód: AU468



Související produkty
Detailní popis produktu
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Energetický štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.289 kg |
| EAN: | 8590913137983 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 121 mm |
| Materiál: | Hliník-plast |
| Napětí: | 230 V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Příkon: | 8 W |
| Rozměr: | 400x42x121 mm |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Svítivost: | 800 lm |
| Šířka: | 400 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 42 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 30000 hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

