ESTHER LED nástěnné svítidlo, 6 W, 280x62x131 mm, IP44, chrom
Kód: E26374CI



Související produkty
Detailní popis produktu
- trafo skyté v držáku osvětlení
Barva LED: Studená bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 - 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Energetický štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 8590913949531 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Barva LED: | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 131 mm |
| Materiál: | Kov-sklo |
| Napětí: | 230 V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Příkon: | 6 W |
| Rozměr: | 28x6,2x13,1 |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Svítivost: | 539 lm |
| Šířka: | 280 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 62 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 36000 hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

