COLORADO držák ručníků 350mm, chrom
Kód: 692135



Související produkty
Matně bílý sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
PAPINADO elektrický sušák ručníků vám umožní mít vždy teplé a suché ručníky, připravené po každé koupeli. Tento moderní sušák s rozměry 263x1200mm a výkonem 85W je vyroben z...
Matně bílý sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
PAPINADO elektrický sušák ručníků je skvělým doplňkem do vaší koupelny. Tento moderní sušák v maticově černé barvě má rozměry 263x1200 mm a výkon 85W. Jeho elegantní design a...
Elektrický topný žebřík DIRECT-E o rozměrech 450x1320 mm je spolehlivé a úsporné koupelnové topení. Výkon 400 W poskytuje efektivní ohřev prostoru i ručníků bez nutnosti...
Elektrický sušák ručníků ESCADA 1 do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Detailní popis produktu
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.422 kg |
| EAN: | 8003341152836 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 352 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 77 mm |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 352x42x77 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 42 mm |
| Záruka: | 10 let |
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
