COLORADO držák ručníků otevřený, chrom
Kód: 6970



Související produkty
Černé matné otopné těleso do koupelny, stačí jednoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
Elektrický topný žebřík DIRECT-E o rozměrech 450x960 mm a výkonu 300 W poskytuje komfortní teplo i rychlé sušení. Díky kompaktní velikosti se hodí do menších koupelen či WC....
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Nabídka, která uspokojí každého milovníka luxusu a pohodlí! Představujeme Vám ESKINADO elektrický sušák ručníků, který je hranatého tvaru a má rozměry 600x1500 mm. S pomocí 130...
Elektrický sušák ručníků ESCADA 1 do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Detailní popis produktu
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.462 kg |
| EAN: | 8003341152881 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků kruhový |
| Hloubka: | 67 mm |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 200x137x67 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 137 mm |
| Záruka: | 10 let |
Do nejmenších detailů propracovaný design
Inspirována krásou Pyrenejí
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
