AIDA držák ručníků, chrom
Kód: AI006



Související produkty
PASADOR elektrický sušák ručníků je ten správný doplněk pro váš koupelnový interiér! S jeho kulatým designem a rozměry 150x1500 mm se hodí do každého prostoru a spolehlivě...
Elektrické topení ORBIT-E s výkonem 600 W a rozměry 600x1320 mm patří mezi moderní elektrická otopná tělesa s atraktivním oblým tvarem. Bílý povrch působí čistě a elegantně,...
Představujeme vám špičkový pomocník v každé koupelně - REDONDO elektrický sušák ručníků. Tento moderní kulatý sušák vám nabízí rozměry 500x900 mm a výkon 75 W, díky čemuž dokáže...
Elektrický sušák ručníků ESCADA 1 do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Získejte příjemné teplo a moderní design s naším novým elektrickým otopným tělesem TONDI-E. Toto rovné otopné těleso o rozměrech 600x1330 mm s výkonem 600 W vám zajistí...
Matně bílý sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
Elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro menší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují použití...
Detailní popis produktu
Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8003062097249 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 205 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků kruhový |
| Hloubka: | 60 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 205x125x60 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 125 mm |
| Záruka: | 10 let |
Elegance v jednoduchém stylu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
