DAPHNE stojánková umyvadlová baterie, chrom
Kód: DH201



Související produkty
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, chrom" je ideální volbou pro Vaše potřeby. Jedná se o kvalitní výpust s praktickým click-clack systémem, který...
Umyvadlová výpust 5/4, neuzavíratelná, velká krytka, tl.10-50mm, chrom - ideální řešení pro váš umyvadlový dřez! Tato moderně vypadající výpust je určena pro standardní odtokové...
Objevte nový umyvadlový sifon 5/4 pro váš koupelnový dům. Tento moderní sifon je vyroben z kvalitního chromu a je vhodný pro odpad o průměru 32 mm. Jeho nízký design zajišťuje...
Nový umyvadlový sifon 5/4, odpad 32mm kulatý v chromovém provedení je ideálním doplňkem k vašemu umyvadlu. S jeho pomocí snadno a bez problémů odvedete odpadní vodu do...
Nabízíme Vám stylovou koupelnovou sestavu VEGA s nábytkem v elegantním bílém provedení s dřevěnými doplňky v imitaci dubu platin. Tato sestava se skvěle hodí do moderních i...
Keramické umyvadlo na desku O 40 cm, bílá je praktickou volbou pro každou koupelnu. Designově jednoduché a moderní umyvadlo se svými rozměry vhodně přizpůsobí každému prostoru....
YUMO keramické umývátko 45x28cm, bílá, je elegantní a praktickou volbou pro vaši koupelnu. S jeho rozměry 45x28cm poskytuje dostatek místa pro vaše každodenní potřeby. Jeho bílá...
Detailní popis produktu
Exklusivní série pákových baterií DAPHNE vyniká moderními tvary a minimalistickým designem. Typickým znakem série je elegantní tenká páčka umožňující pohodlnou manipulaci. Zároveň baterie DAPHNE osloví příznivou cenou.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojánkové umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.101 kg |
| EAN: | 8590913828539 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 110 mm |
| Instalace: | Stojánková |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 25 mm |
| Průtok (3 bar): | 8.5 l/min |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 155 mm |
| Výška výtoku: | 110 mm |
| Záruka: | 4 roky |
SINTRA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom je dokonalou volbou pro každou koupelnu. Tato moderní a elegantní baterie se svým chromovaným povrchem vynikne ve vaší...
Nová BOLERO stojánková umyvadlová baterie bez výpusti v chromovém provedení je vynikající volbou pro váš koupelový prostor. Tato elegantní a moderní baterie s jednou pákou do...
Kombinace hranatých tvarů s oblými rohy
DIMY stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom je vynikající volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční baterii pro svou koupelnu. Vysoký a štíhlý design baterie dokonale...
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom je ideální volbou pro moderní koupelny. Tato elegantní baterie s výškou 30 cm a prodlouženou hubicí umožňuje...
Kvalitní testovaná a cenově přístupná série je pohodlné řešení bidetové baterie bez nutnosti rekonstrukce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
