DARWIN stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, černá mat
Kód: 11129110
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
WC štetka je od rezervního držáku toaletního papíru oddělena plastovou přepážkou.
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky a držáky na toaletní papír |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.53 kg |
| EAN: | 4006956195551 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Hloubka: | 180 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Ocel;Plast |
| Rozměr: | 230x670x180 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 670 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
