FELINA LED svítidlo, 10W, 458x15x112mm, chrom
Kód: FE061



Související produkty
Detailní popis produktu
FELINA LED svítidlo
- barva světla: 5700 K ± 300 K
- světelný tok: 757 lm
- výkon: 10 W
- napájení: 220-240V~50Hz
- životnost: 36.000 hodin
Náhrada za OLYMP 1210-02
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Energetický štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení k zrcadlům |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590913846540 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 112 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 10 W |
| Rozměr: | 45,8x1,5x11,2 cm |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Šířka: | 458 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 15 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

