HANDICAP závěsná WC mísa prodloužená, Rimless, 37x70 cm, bílá
Kód: TU1206
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Technologie splachování Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutin a záhybů. Oplachová voda vytéká rozdělovačem vody pouze ze zadní části WC mísy a díky speciálnímu tvaru keramiky dokonale opláchne vnitřní prostor. Výhodou je snadná údržba a čištění WC mísy.



Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC pro tělesně postižené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 8590913935954 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 700 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | 3,5 l / 5 l |
| Rozměr: | 37x29,2x70 cm |
| Šířka: | 370 mm |
| Technologie splachování: | Rimless |
| Tvar: | Klasik |
| Výška: | 292 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
