INOXMATER umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nerez/chrom
Kód: 0581CX32K7



Související produkty
Praktická otočná hubice Samostatné umyvadlové vodovodní baterie
MIXONA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom je špičkovou volbou pro každou koupelnu. Tato moderní baterie vysokého provedení vám poskytne nejen dokonalé uživatelské...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Univerzální design válcového tvaru s nádechem industrialismu
Oblíbené baterie v chromu v jednoduše padnoucím designu
PAX stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a stylovou baterii pro svou koupelnu. S výškou 35 cm a...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8030575053752 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Plastový vaničkový sifon STY-401-F a STY-401-K je nezbytným a praktickým doplňkem každé sprchové vaničky. Zajišťuje kvalitní odvod vody ze sprchového koutu. Výběr ze dvou...
Umyvadlová výpusť s click-clack systémem. Výpusť je s bílou keramickou zátkou a je určena pro umyvadla bez přepadu.
Umyvadlový sifon 5/4"", DN32, bílá - jednoduchý a spolehlivý pomocník pro vaší koupelnu. Tento kvalitní sifon je vyrobený z odolného plastu v bílé barvě a je vhodný pro všechny...
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4 je ideálním doplňkem pro každou koupelnu. S jeho průměrem DN32 se snadno připojí k účinnému odvodu vody a zajistí čistotu a hygienu ve vaší...
Černá umyvadlová výpusť s click-clack systémem pro umyvadla bez přepadu. Výpusť má velkou zátku a je vyrobena z mosazi a slitiny zinku.
Černá umyvadlová výpusť s click-clack systémem pro umyvadla s přepadem. Výpusť má velkou zátku a je vyrobena z mosazi a slitiny zinku.
Objevte nový umyvadlový sifon 5/4 pro váš koupelnový dům. Tento moderní sifon je vyroben z kvalitního chromu a je vhodný pro odpad o průměru 32 mm. Jeho nízký design zajišťuje...
Plastový nízký vaničkový sifon s nerezovou přírubou a bez horní krytky je nezbytným a praktickým doplňkem každé sprchové vaničky, které mají otvor pro 90 mm sifon a mají svou...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
