KAIRO CLEANWASH WC kombi s bidet. sprškou, zadní odpad, bílá
Kód: PC106



Související produkty
Detailní popis produktu
Balení obsahuje:
- Bidetová sprška včetně připojovací trubičky
- Nádržka se splachovací armaturou, včetně dual tlačítka chrom pro úsporu vody (splachování 3,5 a 5l)
- Napouštěcí ventil se spodním připojením na levé straně nádržky
- Kotvící šrouby
Možnosti instalace:
Napojení bidetové spršky na studenou vodu je možné dvěma způsoby:
- pomocí 2 samostatných rohových ventilů (vyžaduje stavební úpravy).
- pomocí 1 dvojventilu
- jeden přívod vody použijeme pro napouštění nádržky a druhý pro bidetovou spršku, oba připojíme flexi hadičkamiNapojení bidetové spršky na smísenou vodu je možno provést pomocí podomítkové baterie jednocestné a vyústění, které se umístí do blízkosti toalety.
Pomocí baterie se reguluje teplota a tlak vody v bidetové spršce.
CleanWash bidetová sprška integrovaná do WC mísy
Technologie CleanWash (integrovaná hygiena) zajišťuje pohodlné používání díky bidetové trysce integrované do WC mísy. Integrovaný systém bidetových trysek zvyšuje komfort hygieny při používání WC. Ovládací baterie (umožňuje volbu teploty vody) nebo ventil (pouze studená voda) se podle typu bidetové spršky umisťuje na stěnu nebo je k dispozici instalován přímo na WC míse.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | S bidetovou sprškou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 29.93 kg |
| EAN: | 8590913872112 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Balení obsahuje: | Montážní sada;Napouštěcí a vypouštěcí ventil |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 665 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Ostatní: | Odpad zadní;CleanWash bidetová sprška |
| Rozměr: | 36,3x77,5x66,5 cm |
| Šířka: | 363 mm |
| Technologie splachování: | Standard |
| Tvar: | Klasik |
| Výška: | 775 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

