Podstavec k toaletě, 39x22x17cm, bílá
Kód: ST002



Související produkty
Detailní popis produktu
Zdravotní pomůcka speciálně vyvinuta jako doplněk pro zvýšení úhlu a uvolnění konečníku při vyměšování. Kombinuje zdravotní výhody podřepu s luxusem záchodové mísy.
Podřep je přirozenější a méně namáhavý. Po celém světě 1,2 miliardy lidí vylučují stolici v podřepu a je u nich minimální výskyt divertikulózy (výchlipky v tlustém střevě) a méně hemeroidů.
Japonští lékaři analyzovali tři polohy: standardní sezení, mírný podřep a úplný podřep. Radiografické pozorování i namáhavost průběhu potvrdilo, že v úplném podřepu dochází k nejlepšímu otevření rekta a tedy nejpohodlnější defekaci.
Podle často citované izraelské studie jsou zároveň lidé spokojenější, pokud k defekaci došlo v poloze v podřepu. Všech 28 dobrovolníků ve věku 17 - 66 let, kteří se studie účastnili, potvrdili, že defekace v podřepu byla jednodušší. Naopak v běžném posedu může ne zcela otevřené rektum vést k „neúměrně zvýšenému úsilí“. Již dříve autor studie, Dov Sikirov, poznamenal, že poloha v podřepu je „jedinou přirozenou polohou“ pro defekaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.463 kg |
| EAN: | 8590913847578 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 220 mm |
| Rozměr: | 390x170x220 mm |
| Šířka: | 390 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

