TRENDY koupelnová stolička 40x48x27,5cm, černá mat
Kód: A211110



Související produkty
Velké usnadnění a zvýšenou bezpečnost zajistí ve Vaší koupelně či toaletě koupelnové madlo. Zalomení koupelnového madla 135° zajišťuje možnost používání madla z více úhlů.
Bezpečnost je vždy na prvním místě a v koupelně by to mělo platit dvojnásob. Koupelnové madlo rovné pro montáž na stěnu, zajistí stabilitu v každé koupelně. Povrchová úprava v...
Pomocné přidržovací madlo plastové k vaně nebo do sprchového koutu.
Průměr 32 mm. Povrch barva černá matná. Nerezová ocel 18/8.
Tvaru U. Průměr 32 mm. Povrch barva černá matná. Nerezová ocel 18/8.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.245 kg |
| EAN: | 4006956185453 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 275 mm |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost: | 100 kg |
| Rozměr: | 400x480x275 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 480 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ROAVO sklopné sedátko do sprchového koutu 32x32,5cm, WPC, šedá – ideální doplněk pro váš koupelnu!Nejedná se jen o běžné sedátko do sprchového koutu. RAVO sklopné sedátko...
Podstavec k toaletě, 39x22x17cm, bílá" je ideálním doplňkem pro Vaši koupelnu. S jeho rozměry 39x22x17cm se snadno vejde pod většinu standardních toalet. Jeho bílá barva...
Nerezové sklopné sedátko do sprchového koutu s kombinací nerezové oceli a bezpečnostního skla poskytuje moderní a bezpečné řešení pro vaši koupelnu. Nosnost 200 kg zajišťuje...
Nerezové sklopné sedátko Reming ALT3 je ideálním řešením pro ty, kdo hledají robustní a spolehlivou oporu při sprchování. S nosností 200 kg je sedátko pevné a stabilní, což...
Objavte nový spôsob príjemného sprchovania s GELCO sklopným sedadlom do sprchového kúta vo veľkosti 32,5x32,5cm. Toto moderné a praktické sedadlo v tmavom odtieni šedej Vám...
TRENDY koupelnová stolička 40x48x27,5cm, bílá mat je jedinečným prvkem, který by neměl chybět v žádné moderní koupelně. Svému názvu opravdu odpovídá - jeho design a vzhled jsou...
HANDICAP sklopné sedátko do sprchového koutu, 32x33cm, bílá je ideální volbou pro ty, kteří potřebují větší bezpečnost a pohodlí ve sprchovacím koutě. Toto praktické sedátko je...
SAAP BLACK je skvělým doplňkem do vašeho sprchového koutu. Jeho elegantní černá barva dodá vaší koupelně moderní a stylový vzhled. Sklopné sedátko o rozměrech 35x32,8cm je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
